O nas
Sprawnie i skutecznie tworzymy
pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Dlaczego warto działać z Customate?

Dzięki interdyscyplinarnym umiejętnościom oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe obejmujące wszystkie kanały offline i online. Zleć nam dowolny, nawet najbardziej nieszablonowy projekt reklamowy lub wizerunkowy, a my zadbamy o Twoją pełną satysfakcję i mierzalne zyski Twojej firmy.

Nasze usługi

Strategia

Łącząc wieloletnie doświadczenie wraz z ciągle aktualizowaną wiedzą tworzymy od podstaw strategię marki. W oparciu o badania i analizy rynku opracowujemy wytyczne dla nowo powstających firm jak i tych działających już od lat na rynku.

Branding

Realizujemy kompleksowe wdrożenia marek w oparciu o kompletną strategię wizualną. Projektujemy niepowtarzalne logo wraz z księgą znaku, key visuals oraz czytelne i atrakcyjne materiały drukowane prezentujące portfolio produktowe lub usługowe.

Internet

Tworzymy nowoczesne i użyteczne strony internetowe w oparciu o najlepsze praktyki współczesnego webdesignu. Każda nasza strona jest w pełni responsywna oraz przygotowana pod działania SEO. Dbamy o dobry user experience naszych stron wykonując wewnętrzne focus testy na odpowiednich grupach użytkowników.

Produkcja wideo

Nasza działalność kreatywna obejmuje także pełną realizację filmową – od fazy koncepcji i scenariusza, przez nagranie, montaż oraz publikację. Współpracujemy z dużym zespołem specjalistów, których dobieramy do projektu w zależności od wytycznych. Tworzymy angażujące animacje typu explainer video dla produktów oraz usług.

Fotografia

Wykonujemy sesje zdjęciowe o szerokim spectrum tematyki. Nieobca jest nam fotografia eventowa, produktowa, biznesowa – a także edytoriale, sesje modowe – a nawet bardziej nietuzinkowe projekty. Aranżujemy sesje w przestrzeni studyjnej lub w siedzibie firmy klienta.

Social media

W Customate zajmujemy się budowaniem i administrowaniem profili firmowych na popularnych serwisach społecznościowych. Wykorzystując jakościowe treści oraz klarowną komunikację zawiązujemy silne, pozytywne relację z grupą docelową.

Nasi klienci

Pracowaliśmy między innymi dla: